PasjaDecoupage - Kursy Decoupage i warsztaty

214 Prac w galerii styl shabby chic

1/7  kolejna strona >>

thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
technika decoupage
Nie wiesz co to jest DECOUPAGE i czym różni się PROFESJONALNY DECOUPAGE od zwykłego przyklejania serwetek jakie obecnie serwują różne darmowe serwisy internetowe? Zapraszam na KURSY DECOUPAGE i przeróżne WARSZTATY, gdzie fachowo i dogłębnie nauczysz się tej techniki: cały przekrój, kilkadziesiąt zajęć, potwierdzonych przez moją wiedzę i doświadczenie zebrane w ciągu 10 lat mojej pracy. Szkolenia przez PODSTAWY decoupage i TECHNIKI SERWETKOWEJ, Spękania, czyli CRACKLE, po decoupage NA SZKLE, na drewnie, na materiale, DECOUPAGE 3D, cieniowania, Jak zrobić jajka czy bombki na różne sposoby, a także wiele innych metod jak dekorowanie wnętrz w stylu SHABBY CHIC, VINTAGE - postarzanie mebli i przedmiotów, a szczególnie malowanie mebli, bielenie, czy jak zrobić styl prowansalski itd.
decoupage pracownia

Jeżeli chciałbyś poznać dogłębnie tych wszystkich metod dekoracji, pracować w tej branży i kilka kursów Ci nie wystarczy, możesz zapisać się do Szkoły Decoupage w Art Szkole Asket I etap rozpoczyna się już 30 września!.

terninarz kursów i warsztatów decoupage

Strona ta została w całości poświęcona SZTUCE czyt. DEKUPAŻ, mojej wielkiej pasji, która jest obecnie także moją pracą, więc znajdziesz tu prawie wszystko o tej technice artystycznej, a przede wszystkim: czym jest decoupage, jak się go można nauczyć, zobaczysz moją galerię przedmiotów wykonanych tą metodą, a także wiele ciekawostek i co dzieje się w mojej pracowni artystycznej i galerii MAGICZNA OCTAVA.

co to jest decoupage

Poniżej przykładowe przedmioty wykonane tą metodą a także techniką serwetkową, z mojej Galerii Decoupage:

decoupage na szkle karafka i wazon

decoupage meble

butelki wykonane techniką decoupage

Jaja, wydmuszki strusie

obrazki decoupage, zawieszki

Czym jest ta piękna dziedzina?

Decoupage to sztuka dekoracyjna polegająca na wycinaniu elementów z papieru, tworzeniu kompozycji i naklejaniu ich na różne przedmioty tak, aby przedmiot wyglądał na pomalowany. Możemy tą techniką ozdobić praktycznie każdą powierzchnię, bo papierowe wzory umieszcza się na: butelkach, pudełkach, ścianach, świecach, doniczkach, talerzach, meblach, wazonach, a nawet na ubraniach.

Jej korzenie sięgają XVII wieku. Od tamtej pory przeszła wiele transformacji, aby dziś stać się źródłem satysfakcji z własnoręcznie udekorowanych przedmiotów dla tysięcy osób na całym świecie.

Sekret decoupage, polega na tym, że każdy, kto pozna jej podstawy może tworzyć piękne przedmioty dla siebie i swoich bliskich. Pozwala to każdemu na bycie „artystą – hobbystą” nawet bez dużego zacięcia artystycznego.
Dla wielu osób decoupage staje się nie tylko hobby i zabawą, ale także drogą do rozwinięcia swojej kreatywności, a zatem do lepszego poznania samego siebie. Dzisiaj często nasze codzienne obowiązki, natłok spraw, problemów zawodowych i osobistych zostawia niewiele czasu na samodzielne tworzenie i rozwijanie często ukrytych talentów.

Sztuka ta pozwala na odkrycie w sobie twórcy, i to twórcy w całej okazałości. Bowiem od nas tylko zależy jaki kolor będzie miał serwetnik, który postawimy w naszej jadalni czy zegar, który podarujemy mamie na gwiazdkę będzie w geometryczne wzory, czy w antyczne anioły. Tutaj wszystko zależy od naszej wyobraźni i inwencji.

W dzisiejszych czasach z tą sztuką utożsamia się także technikę serwetkową, czyli zamiast papieru wykorzystuje się zwykłe obiadowe (lunchowe) serwetki. Choć serwetka jest cieniutkim papierem, nie zawsze jej zastosowanie tworzy kompozycję decoupage, bo jest to po prostu wycinanie  /decouper-z języka francuskiego/, a serwetkę często można wyrwać lub przykleić całą na ozdabianą powierzchnię. Czytaj dalej

 

Nowosci z pracowni Asket Pasja Decoupage
 • Tej jesieni Szkoła Decoupage I etap odbędzie się w terminie 30.09-05.10 szczegóły tutaj  Szkoła Decoupage Asket
 •  Pojawił się  terminarz DECOUPAGE KURSY i WARSZTATY na wrzesień-październik 2013 tutaj
 • DECOUPAGE KROK PO KROKU, czyli nowy kurs obrazkowy online jak przyklejać duże motywy już wkrótce 
 • Paleta kolorów farb z pracowni Asket tutaj
 • Pasja Decoupage Asket, Galeria Magiczna Octava

  Informacje o tym gdzie się mieścimy i jak można do nas dojechać:


  Sprawdź, gdzie mieści się nasza pracownia, jak dojechać oraz godziny otwarcia tutaj
  Terminarz kursów i warsztatów decoupage

  Bogate doświadczenie oraz wiedza sprawiły, że zaufało mi setki klientów przez dziewięć lat mojej pracy. Każdy kurs to odrębny moduł, na którym dogłębnie można nauczyć się poszczególnych technik.

  Aktualna oferta wielu stopni kursów i kilkadziesiąt rodzajów warsztatów. Najważniejsze KURSY DECOUPAGE to:

  • Podstawy Decoupage cz. I - Kurs Technika Serwetkowa od A do Z
  • Podstawy cz.II - Kurs Decoupage Klasyczny oraz na Ciemnym Tle
  • Kurs Malarski i cieniowania
  • Kurs  na Szkle
  • Kurs  ze spękaniami Crackle Oraz Napisy
  • Kurs Tradycyjny Print Room
  • Kurs z Technikami Złoceń
  • Kurs Trójwymiarowy, czyli 3D i Pasty Strukturalne
  • Kurs z Elementami Decorative Painting
  • Kurs  na Materiale i Swiecy
  • Kurs Swiateczne dekoracje
  • Kurs z papierową Mozaiką
  • Kurs Sospeso
  • Kurs Decoupage Wiktoriański
  • Oprócz kursów zobacz też wiele warsztatów także z postarzania i malowania mebli

  Kliknij obok na obrazek i zobacz terminarz najbliższych kursów i warsztatów.

   kursy decoupage z certyfikatem warszawa Ruszyła pierwsza w Polsce Szkoła Decoupage™. Jeżeli chcesz wykonywać swoje prace perfekcyjnie i nauczyć się decoupage od A do Z, myślisz o profesjonalnym dekorowaniu przedmiotów na sprzedaż, to jest to informacja dla Ciebie.
  Za każdy etap otrzymujesz ZAŚWIADCZENIE na podst.§6 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 03.02.2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz.U.nr31, poz.216)

  Uwaga! Nie trzeba znać się na technice decoupage, aby rozpocząć naukę w Szkole.

  Szkoła Decoupage z certyfikatem Asket Zobacz!
  kursy decoupage warszawa
  FILM DECOUPAGE
  Jest już w sprzedaży film o podstawach i Technice serwetkowej z trzema kursami krok po kroku. Jeżeli nie stać Cię na kurs, albo masz daleko do Warszawy możesz kupić i obejrzeć film instruktażowy o podstawach w decoupage. Zobacz zwiastun i jak możesz go nabyć.
  96 min. film instruktażowy na dvd Zobacz!
  malowanie i postarzanie mebli

  SHABBY CHIC, Scandinavian Style, Brocante, Rustic Style - czyli stylowe dekorowanie wnętrz

  Jeżeli lubisz stare postarzane przedmioty w stylu francuskim, skandynawskim, rustykalnym i shabby chic i chciałbyś nauczyć się dekorowania i malowania mebli w tym stylu, zapraszam na zajęcia i warsztaty. Kliknij

  Historia_Marry Delany
  Mistrzowie Decoupage - z serii ciekawostki

  Mówiąc o historii i mistrzach decoupage, nie można nie wspomnieć o wspaniałych pracach Marry Delany. Jej kolaże z papieru (Marry nazwała swoje dzieła "mozaiką z papieru") wyróżniają się elegancją, wyrafinowaniem, niesamowitym realizmem i autentycznością obrazu. Muzeum Brytyjskie posiada bogatą kolekcję jej dzieł, z których każdy jest - kompletny i niepowtarzalny, po prostu artystyczny majstersztyk.

  historia Marry Delany

  asket na facebook Zobacz naszą stronę na Facebooku

   


   

  Decoupage, Dekupaz, pasja, decu.