PasjaDecoupage - Kursy Decoupage i warsztaty

film instruktażowy - podstawy decoupage

Do kupienia są już dwa filmy instruktażowe decoupage!
Mam dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą wziąć udziału w moich kursach. Przygotowałam dla Was dwa pełnometrażowe filmy cz.I i cz.II , które można zakupić i obejrzeć na DVD albo na komputerze. Poniżej zajawki obu filmów
asket film

Jak można zakupić filmy?

1. Przychodząc bezpośrednio do pracowni

2. Zamawiając przez e-mail (asket@tlen.pl)  lub telefonicznie (508 26 26 32), w obu przypadkach należy podać swoje dane adresowe do wysyłki wraz z imieniem i nazwiskiem oraz następnie dokonać wpłaty odpowiedniej kwoty na konto podane poniżej:

Film cz.I - 40 zł + 8,5zł koszty przesyłki (razem 48,50zł). W tytule przelewu proszę wpisać słowo: film I + swoje nazwisko


Film cz.II - 75zł + 8,5zł koszty przesyłki (razem 83,50zł). W tytule przelewu proszę wpisać słowo: film II + swoje nazwisko

Uwaga! przy zakupie obu filmów cz.I i cz.II za przesyłkę zapłacimy tylko raz 8,50,- (razem za oba filmy 123,50 zł)

Nr konta do wpłaty:

mbank, nr konta:
80 1140 2004 0000 3702 3886 1080
Adres do konta:
Adres do konta: Art Szkoła Asket
ul. Leśny Zakątek 4. 05-126 Stanisławów Pierwszy

Nieporęt


 FILM Cz. I  to pełnometrażowy, ponad półtoragodzinny film instruktażowy

Pierwszy film, "Pasja Decoupage I, czyli Postawy Techniki Serwetkowej" to ponad półtoragodzinny film instruktażowy o podstawach w decoupage czyli na początek o technice serwetkowej. 

Film zawiera dokładny opis jak rozpocząć swoją przygodę z tą techniką. Jakich materiałów i narzędzi używać oraz 3 kursy krok po kroku na różnych przedmiotach. Poniżej skrót filmowy.

Film jest dostępny na płycie DVD (jest możliwość obejrzenia filmu na telewizorze z odtwarzaczem dvd, albo na komputerze z dvd) do kupienia w cenie 40 zł.

film instruktażowy decoupage

Poniżej przedmioty, które krok po kroku udekorowano na filmie:

film online decoupage

 

FILM Cz. II to 2,5 godzinny film instruktażowy Pasja Decoupage II - zobacz poniżej trailer


film decoupage krok po kroku


Na filmie Kreatywne Warsztaty z Asket, czyli Pasja Deocupage cz.II postanowiłam od razu przystąpić do warsztatów, bez zbędnej teorii. Osoby, które chciałyby dowiedzieć się o podstawach w decoupage oraz  z jakich narzędzi, preparatów i materiałów korzystać odsyłam do mojego pierwszego filmu Pasja Decoupage cz.I Myślę, że te tematy są tam bardzo dokładnie omówione.
Na filmie II szczegółowo omawiam i dekoruję 4 przedmioty, każdy zupełnie inną techniką. Powyżej trailer tego filmu, na którym widać jak wyglądają przedmioty które dekoruję:


1. Film zawiera tutorial dużego, okrągłego zegara w technice decoupage klasycznego, z domalowaniem cieni, z prostym efektem drewnianych desek, postarzonego techniką shabby chic.
2. Drugi przedmiot to duże jajo ceramiczne ze strukturą, techniką medalionu 3D oraz z mikrokulkami
3. Trzeci to szkatułka w technice Decoupage Mozaikowego™. Pierwszy raz pokazuję zdjęcia tej techniki w internecie. Na filmie także opowiadam o genezie tej metody decoupage oraz pokazuję inne przedmioty wykonane całkiem inaczej niż prezentowana szkatułka.
4. Czwarty przedmiot krok po kroku na filmie to metalowy dzbanek emaliowany, mocno postarzony w stylu vintage w technice kolażu, z cieniowaniami, efektem zardzewiałego żelaza/żeliwa oraz z koronką.
  Poniżej przedmioty dekorowane na filmie II:


przedmioty udekorowane na filmie decoupage

Film II jest dostępny na płycie DVD (jest możliwość obejrzenia filmu na telewizorze z odtwarzaczem dvd, albo na komputerze z dvd) do kupienia w cenie 75 zł.


Uwaga! W okresie dużych mrozów powyżej -5 stopni, nie wysyłam filmu i czekam na wyższą temperaturę.