PasjaDecoupage - Kursy Decoupage i warsztaty

asket blog film instruktażowy - podstawy decoupage

Obecnie filmy na dvd zostały sprzedane i nie są dostępne. Natomiast można skorzystać z kursów online
Mam dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą wziąć udziału w moich kursach. Przygotowałam dla Was dwa pełnometrażowe filmy cz.I i cz.II , które można zakupić i obejrzeć na DVD albo na komputerze. Poniżej zajawki obu filmów
asket film

 FILM Cz. I  to pełnometrażowy, ponad półtoragodzinny film instruktażowy

Pierwszy film, "Pasja Decoupage I, czyli Postawy Techniki Serwetkowej" to ponad półtoragodzinny film instruktażowy o podstawach w decoupage czyli na początek o technice serwetkowej. 

Film zawiera dokładny opis jak rozpocząć swoją przygodę z tą techniką. Jakich materiałów i narzędzi używać oraz 3 kursy krok po kroku na różnych przedmiotach. Poniżej skrót filmowy.


film instruktażowy decoupage

Poniżej przedmioty, które krok po kroku udekorowano na filmie:

film online decoupage

 

FILM Cz. II to 2,5 godzinny film instruktażowy Pasja Decoupage II - zobacz poniżej trailer


film decoupage krok po kroku


Na filmie Kreatywne Warsztaty z Asket, czyli Pasja Deocupage cz.II postanowiłam od razu przystąpić do warsztatów, bez zbędnej teorii. Osoby, które chciałyby dowiedzieć się o podstawach w decoupage oraz  z jakich narzędzi, preparatów i materiałów korzystać odsyłam do mojego pierwszego filmu Pasja Decoupage cz.I Myślę, że te tematy są tam bardzo dokładnie omówione.
Na filmie II szczegółowo omawiam i dekoruję 4 przedmioty, każdy zupełnie inną techniką. Powyżej trailer tego filmu, na którym widać jak wyglądają przedmioty które dekoruję:


1. Film zawiera tutorial dużego, okrągłego zegara w technice decoupage klasycznego, z domalowaniem cieni, z prostym efektem drewnianych desek, postarzonego techniką shabby chic.
2. Drugi przedmiot to duże jajo ceramiczne ze strukturą, techniką medalionu 3D oraz z mikrokulkami
3. Trzeci to szkatułka w technice Decoupage Mozaikowego™. Pierwszy raz pokazuję zdjęcia tej techniki w internecie. Na filmie także opowiadam o genezie tej metody decoupage oraz pokazuję inne przedmioty wykonane całkiem inaczej niż prezentowana szkatułka.
4. Czwarty przedmiot krok po kroku na filmie to metalowy dzbanek emaliowany, mocno postarzony w stylu vintage w technice kolażu, z cieniowaniami, efektem zardzewiałego żelaza/żeliwa oraz z koronką.
  Poniżej przedmioty dekorowane na filmie II:


przedmioty udekorowane na filmie decoupage