PasjaDecoupage - Kursy Decoupage i warsztaty

asket blog
Aktualnie z powodu rządowej plandemii kursy grupowe są ograniczone - zapraszamy na kursy online na nowej stronie sklepu tutaj - oraz na kursy indywidualne- umów się telefonicznie tel. 508 262 632 meble decoupage

Dekorowanie mebli i innych przedmiotów,
czyli magiczne metamorfozy


Jeżeli naoglądałe/aś się w internecie pięknych  wnętrz w retro stylu SHABBY CHIC, prowansalskim, francuskim BROCANTE, RUSTIC czy skandynawskim (SCANDINAVIAN STYLE) , a twoje mieszkanie, czy dom wygląda inaczej i chcesz to zmienić to mam dobrą wiadomość.
Możesz nauczyć się jak to zrobić, możesz nauczyć się postarzać i przemalowywać meble i różne przedmioty w swoim domu. Przy tym nie musisz nic ozdabiać decoupage.
Zapraszam do Szkoły Shabby Chic na cykl warsztatów krok po kroku pod tytułem: "SHABBY CHIC - STARY SZYK- Malowanie i Postarzanie Dekoracyjne Mebli i Przedmiotów" kliknij tutaj  i zobacz bliższe informacje na temat tego kompleksowego szkolenia, trwającego 112 godz.


Jest tam też kilka jednodniowych  Kursów DEKOROWANIA, a raczej MALOWANIA MEBLI kilkoma technikami. pt.: "Małe Formy Meblowe" (szczegóły zobacz poniżej). Dlaczego małe? Bowiem na kursie nie potrzeba przynosić ze sobą żadnych mebli.  Z łatwością nauczysz się obu technik na małych mebelkach, które dostaniesz do ozdobienia, a potem Twoja wyobraźnia i sprawne ręce będą mogły zaszaleć w Twoim domu.
Zawsze powtarzam moim kursantom, że każdy najpierw uczy się tabliczki mnożenia zanim zacznie rozwiązywać całki. Muzyk najpierw ćwiczy gamy, zanim zagra etiudę i koncert.
Nie porywaj się na duże meble, gdy nie umiesz ozdobić czegoś mniejszego. Większe powierzchnie wymagają bowiem zarówno więcej pracy fizycznej jak o koncepcyjnej. Trudniej jest także opanować konkretną technikę, czy nawet kompozycję kolorystyczną.

Zobacz Terminarz  kursów


UWAGA! Wszystkie kursy z tej dziedziny nie wymagają znajomości techniki decoupage, więc można je odbyć nawet bez podstawowej wiedzy na ten temat!


WARSZTATY SHABBY CHIC - STARY SZYK

Warsztaty z Asket krok po kroku: Małe Formy Meblowe -warsztat autorski
Cykl warsztatów: "" I stopień
Warsztat trwa  od godziny 11-17.30
Ilość miejsc: max 8 osób ze względu na duże przedmioty.
Inwestycja: 360 zł.
Zgłoś swój udział tel.: 508 26 26 32 lub e-mail
Zobacz dodatkowe zdjęcia:   Ze względu na kopiowanie moich programów zdjęcia nie będą dostępne.
Opis: Na warsztatach nauczymy się jak ozdobić meble w tak modnym ostatnio stylu vintage oraz rustic. W ramach warsztatów będzie bejcowanie, malowanie, rustykalne bielenie, shabby chic, wielokolorowe przecieranie. Uczestnicy warsztatów samodzielnie ozdobią taboret w stylu rustic oraz półkę w we francuskim stylu romantycznym la brocante. Warsztaty są przeznaczone nie tylko dla osób, które wykonują decoupage, ale także dla tych, którym bliskie są przedmioty "naznaczone zębem czasu".
Jeżeli chcesz postarzyć i przerobić sobie swoje meble - to jest to warsztat dla Ciebie! Na małych meblach nauczysz się techniki, a potem już duże meble nie będą przeszkodą.

Cena obejmuje koszt wszystkich preparatów oraz przedmiotów ozdabianych podczas warsztatów. W ramach warsztatów otrzymujesz dwa przedmioty: taboret oraz półkę-szafeczkę, które zabierzesz do domu. Weź ze sobą dużą torbę!

DEKOROWANIE MEBLI, postarzani mebli, odnawianie mebli

Cena obejmuje koszt  wszystkich  materiałów, narzędzi i przedmiotów ozdabianych w trakcie warsztatów. Wszystkie przedmioty, które  wykonasz, zabierasz do domu. trzeba będzie je polakierować.


szkolenia z malowania mebli