PasjaDecoupage - Kursy Decoupage i warsztaty

asket blog
Aktualnie z powodu rządowej plandemii kursy grupowe są ograniczone - zapraszamy na kursy online na nowej stronie sklepu tutaj - oraz na kursy indywidualne- umów się telefonicznie tel. 508 262 632decoupage

Poniżej przeczytaj ważne informacje o szkoleniach

Dla osób, które chciałyby podarować kurs komuś bliskiemu, mogę wystawić BON PREZENTOWY - tzw. ZAPROSZENIE na kurs, na ozdobnym kartonie po wpłacie całości za kurs na konto. Bon może dotyczyć konkretnego kursu i terminu lub może być bardziej ogólny. Proszę szczegóły ustalić ze mną tel. lub mailem.

Zobacz opisy i rodzaje

KURSÓW DECOUPAGE

Zobacz opisy i rodzaje

WARSZTATÓW DECOUPAGE

 Zobacz aktualny terminarz

Wszystkie zgłoszenia proszę składać na adres:

Uwaga! Zgłoś się nawet w ostatniej chwili

pracownia@pasjadecoupage.pl lub asket@tlen.pl
lub telefonicznie: 508 26 26 32 Asket

 
Przeczytaj uważnie wskazówki, jak wybierać kursy :


UWAGA! Pracownia jest czynna dopiero na 10 min przed rozpoczęciem kursu. Osoby, które przychodzą wcześniej muszą poczekać na zewnątrz budynku.

Nazywam się ASKET, prowadzę pracownię i galerię decoupage. Techniką decoupage zajmuję się 14 lat (nieprzerwanie i nieustanie :)), kursy decoupage prowadzę 12 i pół. Jestem nauczycielem i posiadam uprawnienia państwowe do nauczania przedmiotów zawodowych.
Decoupage jest moją wielką pasją, czemu dałam wyraz nazywając moją stronę internetową: "PasjaDecoupage".
Decoupage to technika prosta w swoich podstawach, wymaga jednak dużo cierpliwości i czasu do jej zgłębienia, pracy i poświęcenia, aby dawała wspaniałe efekty i cieszyła nasze oczy przez wiele lat.

Napisałam te wskazówki, ponieważ  często ostatnio trafiają do mnie osoby, które najpierw korzystają z tzw. tanich i szybkich kursów lub, co gorsza z kursów internetowych. Niestety padają ofiarą osób niekompetentnych i naciągaczy nie liczących się z nikim i niczym. Tandeta nas zalewa niestety nie tylko z Chin, co obserwujemy coraz częściej w każdej dziedzinie naszego życia.

WSKAZÓWKI:
Jeżeli chcesz naprawdę dobrze poznać technikę decoupage i wybrać się na kurs najpierw:
1.Obejrzyj prace (więcej niż jedną) osoby, która prowadzi kurs.
Czy aby na pewno są to takie prace, jakie sam chciałbyś robić.?  Jeżeli takich prac nikt Ci nie pokaże lub odbiegają one od twoich oczekiwań, to często świadczy o tym, że tzw. "insturktor" sam jest początkujący i Ci niewiele wyjaśni.
Wiele osób ogłasza w internecie, że prowadzi kursy, ale nie mają swoich galerii internetowych. Jak myślisz dlaczego? Być może nie pokazują ich dlatego, gdyż ich prace są dalekie od tego, czego chciałbyś się nauczyć?
2. Zapytaj jak długo zajmuje się decoupage. Myślisz, że 3-10 miesięcy wystarczy, aby dogłębnie poznać jakąś dziedzinę artystyczną?
3.Zapytaj jakie uprawnienia posiada do tego, aby uczyć innych. Jest to ważne, ponieważ  zdarzają się osoby z uprawnieniami pedagogicznymi, jednak zupełnie niekompetentne w dziedzinie decoupage. Często zdarza się, że osoby te kończą kursy jedno- dwu, kilku- dniowe nawet za granicą.  Zastanów się czy chciałbyś, aby uczyła Cię osoba, która skończyła kurs jednodniowy i zrobiła z dziesięć prac decoupage?
4. Zapytaj o to, jakie metody i techniki dydaktyczne osoba ta stosuje podczas kursu.
5. Na koniec przejrzyj różne oferty i przy okazji pomyśl ile jest warty kurs za 60 zł lub 80 zł, skoro zwykłe godzinne korepetycje z matematyki kosztują 80zł? Co można zaoferować za taką cenę, jak długo trwa i czego można się w ten sposób nauczyć? Jaką wiedzę otrzymasz za te pieniądze, jakie narzędzia i materiały, jakie kompetencje. Czy sam chciałbyś pracować tyle godzin za takie pieniądze?
6. Na koniec rozważ moją propozycję kursów.


Rezerwacja miejsc na kursy
1. Rezerwację zgłoszenia robimy ZAWSZE poprzez wpłatę na konto min. 130 zł zadatku. Można wpłacić więcej. Resztę opłaty za kurs uiszcza się w dniu kursu. Bez zadatku nie masz rezerwacji, a samo zgłoszenie telefoniczne czy e-mailem nie wystarczy. W rezerwacji liczą się osoby w kolejności wg daty wpłaty. Dlatego im wcześniej wpłacisz zadatek tym lepiej. Wpłata na ostatnią chwilę nie gwarantuje Ci także, że potrzebne przedmioty do dekoracji oraz materiały i narzędzie będą dla Ciebie w komplecie. Może się zdarzyć, że otrzymasz wtedy np. inny przedmiot do dekoracji niż zakładany w opisie kursu.

2. W  tytule przelewu proszę podać w zależności od kursu: "Decoupage", "Decoupage crackle", "Decoupage malarski" "Decoupage złocenia" "Warsztaty  jajo strusie",  "Szkoła Decoupage" itd. Jeżeli wpłacasz z konta innego niż swoje, proszę podaj swoje nazwisko lub osoby, na którą jest rezerwacja.

3. Numer konta bankowego do wpłaty to:

mbank, nr konta: 80 1140 2004 0000 3702 3886 1080

 Adres do konta: Art Szkoła Asket, ul. Leśny Zakątek 4, 05-126 Stanisławów Pierwszy

4. Ilość osób na kursach minimum 2 osoby. Poniżej tej liczby zastrzegam prawo do odwołania kursu.

5. Jeżeli kurs się nie odbywa (np. z powodu mojej choroby lub braku kworum), zawsze dzwonię do klienta przynajmniej dzień wcześniej. Chyba, że nie zostawi on swojego nr telefonu.

Miejsce wszystkich kursów i jak dojechać: tutaj

Przeczytaj także dodatkowe informacje!

Uwaga! Przychodząc przed czasem w dniu kursu trzeba poczekać. Pracownię otwieram o 10.50.

1. Na kurs  polecam zabrać ze sobą kanapki, gdyż nie ma dłuższej przerwy podczas kursu.

2. Gorące napoje oraz ciasteczka są wliczone w cenę każdego kursu.

3. Na kurs przychodzimy ubrani w wygodne, niekrępujące stroje, których nie będziemy się bali pobrudzić przypadkowo farbą. W czasie zimy i jesieni dobrze jest zabrać ze sobą obuwie zmienne lub po prostu łapcie.

4. Z każdego kursu wykonane prace uczestnicy kursu zabierają do domu.

5. Cena kursu/warsztatu obejmuje koszt wszystkich preparatów oraz przedmiotów ozdabianych w trakcie warsztatów. NIC NIE MUSISZ ZE SOBĄ PRZYNOSIĆ.

6. Podczas każdego kursu jest możliwość zakupienia całego zestawu startowego, różnych
preparatów, narzędzi, papierów, pojedynczych serwetek oraz przedmiotów do dekoracji. Nie można płacić kartą, więc polecam zabrać ze sobą więcej gotówki. 

Zestaw startowy do samodzielnego decoupage dla osób, które nie mają żadnych materiałów, narzędzi i preparatów kosztuje około 250 zł.

7. Poszczególne kursy i ich stopnie są traktowane jako moduły i można je robić w różnej kolejności, niezależnie od siebie, poza kursem podstwowym,  który jest wymagany do pozostałych stopni. W przypadku gdy nie robiłeś u mnie kursu podstawowego, a umiesz wykonywać proste prace decoupage i z techniki serwetkowej, możesz zapisać się na wyższy stopień. Gdy masz wątpliwości, czy sobie poradzisz, zadzwoń i zapytaj: 508 26 26 32.

8.  Informuję, iż jestem nauczycielem i  posiadam uprawnienia państwowe do naczania przedmiotów zawodowych.

9. Informuję, że program kursów oraz wszystkie informacje zawarte na całej stronie pasjadecoupage.pl są objęte prawem autorskim. Za kopiowanie tematyki i zagadnień z kursów, warsztatów, za kopiowanie jakichkolwiek tekstów i opisów grozi kara  objęta w kodeksie karnym.  Szczegóły są tutaj.