ART SZKOŁA ASKET

Pasja Decoupage

Znajdziesz tu prawie wszystko o tej technice artystycznej, a przede wszystkim: czym jest Decoupage, jak się go można nauczyć, zobaczysz moja galerie przedmiotów wykonanych ta metoda, a także wiele ciekawostek i co dzieje się w mojej pracowni artystycznej i galerii MAGICZNA OCTAVA.

Nie wiesz co to jest DECOUPAGE i czym różni się PROFESJONALNY DECOUPAGE od zwyklego przyklejania serwetek jakie obecnie podaja rózne darmowe serwisy internetowe?

Zapraszam na Do mojej Szkoly Decoupage na KURSY DECOUPAGE i WARSZTATY, gdzie naprawde nauczysz sie tej techniki – mozesz cwiczyc nawet 260 godz – kazdy kurs inny – i potwierdzony przez moja wiedze i doswiadczenie zebrane w toku 17 lat mojej pracy zawodowej jako trener decoupage.

Szkoła Decoupage

Zapraszam do pierwszej w Polsce Szkoły Decoupage™ na poziomie MASTERCLASS, stosującej profesjonalny i klasyczny decoupage. Jeżeli chcesz wykonywać naprawdę niepowtarzalne dekoracje i perfekcyjnie nauczyć się prawdziwego kolażu i decoupage od A do Z

Szkoła SHABBY CHIC

Dla osób, które chciałyby nauczyć się KOMPLEKSOWO różnych technik postarzania i dekorowania MEBLI (czyli dużych powierzchni) oraz malowania różnych efektów na różnych przedmiotach użytkowych zapraszam na kursy "Szkoły SHABBY CHIC™"

Kursy

bogate doświadczenie oraz wiedza sprawiły, że zaufało mi setki klientów przez czternaście lat mojej pracy. Każdy kurs to odrębny moduł, na którym dogłębnie można nauczyć się poszczególnych technik. Aktualna oferta wielu stopni kursów i kilkadziesiąt rodzajów warsztatów.