PasjaDecoupage - Kursy Decoupage i warsztaty

akademia decoupage
 
szkola decoupage

Copyright © SZKOŁA DECOUPAGEASKET jest objęta prawami autorskimi:przeczytaj


SZKOŁA DECOUPAGE
Zapraszam do pierwszej w Polsce Szkoły Decoupage™ na poziomie MASTERCLASS, stosującej profesjonalny i klasyczny decoupage. Jeżeli chcesz wykonywać naprawdę niepowtarzalne dekoracje i perfekcyjnie nauczyć się znanego od XIII wieku prawdziwego kolażu i decoupage kompletnie od A do Z, myślisz o profesjonalnym dekorowaniu przedmiotów, to jest to informacja dla Ciebie.
Uwaga! Nie trzeba w ogóle znać się na technice decoupage, aby rozpocząć naukę w Szkole. Możesz zacząć od zaraz!


Dla osób, które chciałyby nauczyć się KOMPLEKSOWO różnych technik postarzania i dekorowania  mebli (czyli dużych powierzchni) oraz malowania różnych efektów na różnych przedmiotach użytkowych
zapraszam na szkolenie pt.: "Szkoła SHABBY CHIC™"
Zapraszam także do Całościowego kursu stylizacji, dekorowania i postarzania mebli i przedmiotów "Szkoła SHABBY CHIC™".
110 godzin z certyfikatem w roku 2018 - przeczytaj poniżej




"Szkoła Decoupage™" TERMIN stacjonarny 24 dniowy


WARIANT 1

TERMIN stacjonarny  I ETAP - 110 godz lek:  2xpo6dni:

1Zjazd:25.10-30.10.18

2Zjazd:29.11-04.12.18


TERMIN stacjonarny II ETAP końcowy - 110 godz lek:  2xpo6dni:

3Zjazd:19.01-24.01.19

4Zjazd:29.03-03.04.19



ROCZNA Szkoła Decoupage™ TERMIN weekendowy 12 dniowy

WARIANT 2

TERMIN weekendowy I ETAP 110 godz lek.: 6xpo2dni:

Zjazd I 27-28.10.18,

Zjazd II 03-04.11.18,

Zjazd III 01-02.12.18,

Zjazd IV 12-13.01.19,

Zjazd V 09-10.02.19,

Zjazd VI 09-10.03.19


TERMIN weekendowy II ETAP końcowy 110 godz lek.: 6xpo2dni:

Zjazd VII 13-14.04.19,

Zjazd VIII 11-12.05.19,

Zjazd IX 08-09.06.19,

Zjazd X 06-07.07.19

Zjazd XI 24-25.08.19(wrzesień lub październik 2019)

Zjazd XII (do uzgodnienia wrzesień lub październik 2019)



Jeżeli masz pracę nieregularną, to do Szkoły Decoupage można także zgłosić się w trybie indywidualnym. Ustalimy wtedy twój indywidualny tryb uczęszczania na zajęcia do pracowni.

Na zajęcia można się zapisać najlepiej tel. 508 26 26 32 lub mailem pracownia@pasjadecoupage.pl

 tutaj można zobaczyć film zajawkę z poprzednich edycji


  (to w przybliżeniu 33 zł za godz. wraz z materiałami i narzędziami do pracy. gotowe przedmioty stają się własnością uczestników kursu)


Szkoła Decoupage™ "OZDABIANIE BOMBEK"
(dawniej kurs Christmas Edition)  - to
kompletne szkolenie z certyfikatem Art Szkoły (zawierające 55 godzin lek.), dzięki któremu nabędziesz solidną wiedzę i praktykę w zakresie zdobienia bożonarodzeniowych ozdób.
TERMIN stacjonarny 6DNI : 09-14.11.2018
TERMIN weekendowy 3x2dni:  20-21.10, 10-11.11.18, 08-09.12.18

Zapytaj także o tryb indywidualny tel. 508 26 26 32

zobacz program kursu tutaj
 

tutaj  lub poniżej można zobaczyć film zajawkę z poprzednich edycji

Inwestycja:
1800 zł za całość kursu bombkowego

Tryb weekendowy:
Wpłata za każdy weekend 630 zł
Uczniowie po I Etapie Szkoły Decoupage: Każda wpłata za weekend 600zł.

Tryb indywidualny 2500 zł

Wpłata zadatku: 600 zł
 

"Szkoła Decoupage™"
Art Szkoła Asket i Szkoła Decoupage powstała po wielu latach mojej pracy dydaktycznej i artystycznej. Jest placówką prywatną. Uczęszczanie do szkoły ma charakter prestiżowy, a zajęcia odbywają się w trybie Masterclass. Osoby, które ją ukończą będą mogły szczycić się wiedzą eksperta z dziedziny decoupage, malowania dekoracyjnego w stylu shabby chic, oraz technik pokrewnych. Mam nadzieję, że Szkoła zgromadzi wokół siebie uczniów pilnych i pracowitych, którzy będą chcieli zostać najlepszymi, a w rezultacie stworzyć grono specjalistów z zakresu profesjonalnego decoupage w naszym kraju. Niestety ostatnio duża popularność metody serwetkowej i tandetnie sklecone filmiki instruktażowe w internecie skutecznie wypaczyły prawdziwy charakter i przeznaczenie decoupage.

Są dwa tryby zaliczenia każdego etapu: stacjonarny  oraz roczny - weekendowy. Program obu kursów jest taki sam, należy wybrać, który mi bardziej odpowiada.

Na tryb stacjonarny: w skład jednego etapu wchodzą dwa sześciodniowe zjazdy
Na tryb weekendowy: w skład jednego etapu wchodzi 6 dwudniowych - sobotnio-niedzielnych zjazdów, nie ma przerwy kilkumiesięcznej pomiędzy etapami, a uczniowie w trakcie zjazdów prezentują swoje prace domowe wcześniej zadane.


W skład całego szkolenia "Szkoły Decoupage" wchodzi minimum  220 godzin lekcyjnych podzielonych na dwa etapy po 110 godzin lekcyjnych.


Każdy z etapów będzie zakończony odrębnym zaliczeniem i dyplomem, po którym nastąpi przerwa, w czasie której uczniowie w domowym zaciszu będą ćwiczyli poznane techniki. Przed następnym etapem uczniowie będą zobowiązani do prezentacji kilku swoich prac wg swojego pomysłu, które będą zaliczeniem kwalifikującym ich do następnego etapu. 

Warunkiem zaliczenia każdego stopnia jest uczestnictwo we wszystkich zajęciach. Wszelkie nieobecności będzie można uzupełnić uczestnicząc w zajęciach w innym terminie.
 Ostatni etap jest zakończony całościowym zaliczeniem - pracą dyplomową i  otrzymaniem certyfikatu - zaświadczenia oraz dyplomu Szkoły Decoupage Art Szkoły Asket.

Ukończenie pojedynczego etapu nie jest równoznaczne z ukończeniem Szkoły Decoupage.
I Etap   - Wstęp do Techniki Decoupage (55 godz.lek.), Techniki Zawansowane Decoupage (55 godz.lek.)
II Etap - Techniki Mieszane, (55 godz.lek.), Collage i Inspiracje (55 godz.lek.)


INWESTYCJA:
Oba tryby za jeden etap: wpłata od razu za całość zjazdy stacjonarny i weekendowy: 3400 zł

3600 zł - wpłata za każdy zjazd z osobna: czyli:
a. Tryb Stacjonarny: 2x1800zł
b. Tryb Weekendowy: 2x1800zł

Tryb weekendowy: Każda wpłata za weekend 630 zł

(Tryb Indywidualny MASTERCLASS:I ETAP110godz. 5000zł )

Wpłata zadatku: 800 zł

Podliczając jest to: 33 zł za godz. wraz z materiałami i narzędziami do pracy. Gotowe przedmioty stają się własnością uczestników kursu.
Pomyśl ile kosztują np. korepetycje z matematyki, czy angielskiego w przypadku, gdy nauczyciel potrzebuje do pracy tylko zeszytu i długopisu.

W przypadku problemów z przerobieniem danego ćwiczenia, każdy absolwent Szkoły Decoupage po ukończeniu odpowiedniego etapu Szkoły ma prawo powtórzyć każdy kurs/warsztat z przerobionego już zakresu, jedynie cenie kosztów 130 zł

Każdy uczeń Szkoły Decoupage, w trakcie roku szkolnego ma prawo do darmowego 1 Masterclass (trwającego 3 godziny) raz w miesiącu. 
 
W skład kwoty wchodzi:

1.koszt zajęć zawierający wszystkie materiały, narzędzia i preparaty wykorzystane w trakcie zajęć. Wszystkie prace wykonane w Szkole stanowią własność ucznia.
2.koszt materiałów instruktażowych (skrypt)
3.koszt egzaminu i dyplomu.
4.koszt gorących napojów oraz słodki poczęstunek
5.koszt jednego 3 godzinnego Masterclass raz w miesiącu.

W skład ceny nie wchodzi koszt dojazdu oraz noclegów. Dla osób spoza Warszawy na prośbę podaję namiary na niedrogi hotel umiejscowiony niedaleko miejsca zajęć- www.zajazdross.pl

 
W szkole będzie prowadzony dziennik zajęć, a każdy z uczniów otrzyma swoją teczkę, którą będzie uzupełniał otrzymanymi materiałami instruktażowymi, notatkami i dokumentował postępy swojej pracy.

Z uwagi na nieuczciwe kopiowanie moich programów szkoleniowych, szczegółowy program zajęć, rozpisany na poszczególne dni zostanie przekazany dopiero po uiszczeniu opłaty.

REZERWACJA MIEJSCA

Zgłoszenia na każdy etap szkoły można składać telefonicznie: tel. 508 26 26 32. Warunkiem wpisania na listę chętnych oraz rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku 800 zł. Pozostałą resztę wpłaca się podczas pierwszego dnia zajęć, lub jak w trybie weekendowym wybierając opcję w ratach. (Oczywiście można wpłacić więcej lub całość bezpośrednio na konto). Nr konta jest tutaj


Godziny zajęć: pn-pt 10.00-17.00, sob. 11.00-16.00. (mogą się zmieniać po uzgodnieniu z grupą) Jednorazowa grupa osób uczęszczających na zajęcia to min. 2 max 8.


Godziny zajęć zjazdów weekendowych: sob i niedz. 10-17.00
 

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości zadzwoń. 508 26 26 32
 
------------------------------------------------------------------


Dla osób, które chciałyby nauczyć się KOMPLEKSOWO różnych technik postarzania i dekorowania  mebli (czyli dużych powierzchni) oraz malowania różnych efektów na różnych przedmiotach użytkowych zapraszam na szkolenie pt.:
"Szkoła SHABBY CHIC™"
Zapraszam także do Całościowego kursu stylizacji, dekorowania i postarzania mebli i przedmiotów "Szkoła SHABBY CHIC™".
110 godzin z certyfikatem w roku 2018:

Szkoła SHABBY CHIC™ TERMIN stacjonarny Tryb 3 zjazdy po 4 dni:
Zjazd I  - 12-15.10.2018
Zjazd II - 16-19.11.2018
Zjazd III -14-17.12.2018 lub 05-08.01.2019
Szkoła SHABBY CHIC™ TERMIN weekendowy, 6 zjazdów po dwa dni weekendowe:
Zjazd I   - 13-14.10.2018
Zjazd II  - 17-18.11.2018
Zjazd III - 15-16.12.2018
Zjazd IV - 05-06.01.2019
Zjazd V  - 02-03.02.2019
Zjazd VI - 02-03.03.2019


Całość  za kurs 4500 zł

Absolwenci 4 Etapów Szkoły Decoupage™ 4000zł
Absolwenci 2 Etapów Szkoły Decoupage™ 4200zł


Całościowy kurs 12 dniowy 110 godzin z certyfikatem
Tryb 3x4
  3 spotkania po 4 dni (w tym są weekendy)

Tryb weekendowy 2x6 - 6 weekendów
Możesz do nas dołączyć i zacząć Szkołę Shabby Chic™ w każdym z tych terminów:

Tryb 3x4: 12-15.10.2018, 16-19.11.2018

Tryb 6x2: 13-14.10.2018, 17-18.11.2018, 15-16.12.2018

Zarezerwuj sobie miejsce zaraz! tel. 508 26 26 32

Uwaga! Nie trzeba znać się na technikach postarzania mebli, aby rozpocząć naukę w Szkole Shabby Chic. Nie jest to kurs renowacji mebli, a kurs artystycznego ich dekorowania i postarzania.

"Szkoła Shabby Chic™" poczytaj tutaj