PasjaDecoupage - Kursy Decoupage i warsztaty

akademia decoupage
SZKOŁA DECOUPAGE 
szkola decoupage

Copyright © SZKOŁA DECOUPAGEASKET jest objęta prawami autorskimi:przeczytaj

Zapraszam do pierwszej w Polsce Szkoły Decoupage™ stosującej profesjonalny decoupage. Jeżeli chcesz wykonywać swoje prace perfekcyjnie i nauczyć się decoupage kompletnie od A do Z, myślisz o profesjonalnym dekorowaniu przedmiotów, to jest to informacja dla Ciebie.
Uwaga! Nie trzeba znać się na technice decoupage, aby rozpocząć naukę w Szkole.

l
TERMIN 6 dniowy - 25-30 marca2017 "SZKOŁA DECOUPAGE- Edycja Wielkanocna - Oryginalne Ozdabianie Jaj" w Art Szkole Asket to - kompletne szkolenie (zawierające 60 godzin), dzięki któremu nabędziesz solidną wiedzę i praktykę w zakresie zdobienia wielkanocnych ozdób.  
Ogłaszamy nabór na TERMIN 6 dniowy - 25-30 marca 2017. mała grupa, liczba osób ograniczona!
Jest także termin weekendowy: 3 weekendy, ten sam program:
I weekend: 25-26 luty 2017, II weekend: 25-26 marca  2017, III weekend:8-9 kwietnia
Na zajęcia można się zapisać najlepiej tel. 508 26 26 32 lub mailem asket@tlen.p

 


tutaj można zobaczyć film zajawkę z poprzednich edycji


Rozpoczyna się nowy nabór do
SZKOŁY DECOUPAGE Art Szkoły Asket na:
I ETAP stacjonarny "Szkoły Decoupage" 11-16 marca 2017
 
I ETAP WEEKENDOWY "SZKOŁY DECOUPAGE" 2017:
(11-12.marca, 1-2.kwietnia, 13-14.maja)
  (30 zł za godz. wraz z materiałami i narzędziami do pracy. gotowe przedmioty stają się własnością uczestników kursu)

"Szkoła Shabby Chic" poczytaj tutaj
 

"Szkoła Decoupage"
Art Szkoła Asket i Szkoła Decoupage powstała po wielu latach mojej pracy dydaktycznej i artystycznej. Jest placówką prywatną. Uczęszczanie do szkoły ma charakter prestiżowy. Osoby, które ją ukończą będą mogły szczycić się wiedzą eksperta z dziedziny decoupage, malowania dekoracyjnego w stylu shabby chic, oraz technik pokrewnych. Mam nadzieję, że Szkoła zgromadzi wokół siebie uczniów pilnych i pracowitych, którzy będą chcieli zostać najlepszymi, a w rezultacie stworzyć grono specjalistów z zakresu profesjonalnego decoupage w naszym kraju. Niestety ostatnio duża popularność metody serwetkowej i tandetnie sklecone filmiki instruktażowe w internecie skutecznie wypaczyły prawdziwy charakter i przeznaczenie decoupage.

Ośrodek szkoleniowy został wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych  Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod nr ewidencyjnym: 2.14/00262/2011, więc osoby bezrobotne mogą w swoich urzędach pracy dopytać o sfinansowanie im szkolenia.


Są dwa tryby zaliczenia każdego etapu: stacjonarny (tygodniowy) oraz weekendowy. Program obu kursów jest taki sam, należy wybrać, który mi bardziej odpowiada.
Na tryb stacjonarny: w skład jednego etapu wchodzi jeden sześciodniowy zjazd
Na tryb weekendowy: w skład jednego etapu wchodzą 3 dwudniowe - sobotnio-niedzielne zjazdy, nie ma przerwy kilkumiesięcznej pomiędzy etapami, a uczniowie w trakcie zjazdów prezentują swoje prace domowe wcześniej zadane.


W skład całego szkolenia "Szkoły Decoupage" wchodzi minimum  240 godzin lekcyjnych podzielonych na cztery etapy po 60 godzin.


Każdy z etapów będzie zakończony odrębnym zaliczeniem i dyplomem, po którym nastąpi przerwa, w czasie której uczniowie w domowym zaciszu będą ćwiczyli poznane techniki. Przed następnym etapem uczniowie będą zobowiązani do prezentacji kilku swoich prac wg swojego pomysłu, które będą zaliczeniem kwalifikującym ich do następnego etapu. Pomiędzy etapami przewiduje się także dla osób słabiej radzących sobie seminaria doszkalające (dodatkowo płatne).

Warunkiem zaliczenia każdego stopnia jest uczestnictwo we wszystkich zajęciach. Wszelkie nieobecności będzie można uzupełnić uczestnicząc w zajęciach w innym terminie.
 Ostatni etap będzie zakończony całościowym egzaminem i otrzymaniem dyplomu Art Szkoły Asket.

Ukończenie pojedynczego etapu nie jest równoznaczne z ukończeniem Szkoły Decoupage.
I Etap   - Wstęp do Techniki Decoupage (60 godz.lek.)
II Etap  - Techniki Zawansowane Decoupage (60 godz.lek.)
III Etap - Techniki mieszane i collage (60 godz.lek.)
IV Etap - Imitacje,Inspiracje (60 godz.lek.)

Inwestycja za każdy etap to 1800 zł. brutto

(30 zł za godz. wraz z materiałami i narzędziami do pracy. Gotowe przedmioty stają się własnością uczestników kursu)
 W trybie weekendowym istnieje możliwość wpłaty w 3 ratach za każdy etap po 650 zł (całość wtedy wyniesie: 1950 zł brutto) płatne w pierwszym dniu każdego zjazdu.

W skład kwoty wchodzi:

1.koszt zajęć zawierający wszystkie materiały, narzędzia i preparaty wykorzystane w trakcie zajęć. Wszystkie prace wykonane w Szkole stanowią własność ucznia.
2.koszt materiałów instruktażowych (skrypt)
3.koszt egzaminu i dyplomu.
4.koszt gorących napojów oraz słodki poczęstunek

W skład ceny nie wchodzi koszt dojazdu oraz noclegów. Dla osób spoza Warszawy na prośbę podaję namiary na niedrogi hotel uniwersytecki umiejscowiony niedaleko miejsca zajęć. (10 min tramwajem - hotel uniwersytecki Sokrates w Warszawie, przy ul. Smyczkowej- doba kosztuje ok. 100zł)


W szkole będzie prowadzony dziennik zajęć, a każdy z uczniów otrzyma swoją teczkę, którą będzie uzupełniał otrzymanymi materiałami instruktażowymi, notatkami i dokumentował postępy swojej pracy.

Z uwagi na nieuczciwe kopiowanie moich programów szkoleniowych, szczegółowy program zajęć, rozpisany na poszczególne dni zostanie przekazany dopiero po uiszczeniu opłaty.

REZERWACJA MIEJSCA

Zgłoszenia na każdy etap szkoły można składać telefonicznie: tel. 508 26 26 32 lub przez e-mail: asket@tlen.pl. Warunkiem wpisania na listę chętnych oraz rezerwacji miejsca jest wpłata minimum 400 zł. Pozostałą resztę wpłaca się podczas pierwszego dnia zajęć, lub jak w trybie weekendowym wybierając opcję w ratach. (Oczywiście można wpłacić więcej lub całość bezpośrednio na konto). Nr konta jest poniżej:
W tytule proszę wpisać: Szkoła Decoupage.

mbank, nr konta:
13 1140 2004 0000 3402 4348 8072
Adres do konta: Octava, ul. Puławska 103/5, 02-595 Warszawa


Godziny zajęć: pn-pt 10.00-19.00, sob. 11.00-16.00. Jednorazowa grupa osób uczęszczających na zajęcia to min. 2 max 8.


Godziny zajęć zjazdów weekendowych: sob 10-18.00  i niedziela 11-18.00
 

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości zadzwoń. 508 26 26 32

------------------------------------------------------------------

Dla osób, które chciałyby nauczyć się KOMPLEKSOWO różnych technik postarzania i dekorowania  mebli (czyli dużych powierzchni) oraz malowania różnych efektów na różnych przedmiotach użytkowych zapraszam na nowe warsztaty pt.:

„Szkoła Shabby Chic- Stary Szyk™– Malowanie i Postarzanie Dekoracyjne Mebli i Przedmiotów”

Warsztaty będą składały się z 12 dni zajęciowych, czyli całość 112 godz., z 6 weekendów po dwa dni (sobota-niedziela)


całość szkolenia, czyli przy zapłacie za całość od razu, to inwestycja 4000 zł.brutto
(35,7 zł za godz. wraz z materiałami i narzędziami do pracy. Gotowe przedmioty stają się własnością uczestników kursu) Jeżeli płaci się za każdy zjazd osobno, to koszt każdego dwudniowego zajęcia to 734 zł brutto. (Razem za całość 4404 zł)
godziny zajęć: 11-18.00

REZERWACJA MIEJSCA - patrz tak samo jak Szkoła Decoupage
Jednorazowa grupa osób uczęszczających na zajęcia to min. 2 max 6.

1.koszt zajęć zawierający wszystkie materiały, narzędzia i preparaty wykorzystane w trakcie zajęć. Wszystkie prace wykonane w Szkole stanowią własność ucznia.
2.koszt egzaminu i dyplomu.
3.koszt gorących napojów oraz słodki poczęstunek
4. Uwaga z uwagi na techniki autorskie, uczniowie nie otrzymują skryptu, ale robią samodzielnie notatki z zajęć.