PasjaDecoupage - Kursy Decoupage i warsztaty

meble decoupage

Dekorowanie mebli i innych przedmiotów,
czyli magiczne metamorfozy


Jeżeli naoglądałe/aś się w internecie pięknych  wnętrz w retro stylu SHABBY CHIC, prowansalskim, francuskim BROCANTE, RUSTIC czy skandynawskim (SCANDINAVIAN STYLE) , a twoje mieszkanie, czy dom wygląda inaczej i chcesz to zmienić to mam dobrą wiadomość.
Możesz nauczyć się jak to zrobić, możesz nauczyć się postarzać i przemalowywać meble i różne przedmioty w swoim domu. Przy tym nie musisz nic ozdabiać decoupage.
Zapraszam do Szkoły Shabby Chic na cykl warsztatów krok po kroku pod tytułem: "SHABBY CHIC - STARY SZYK- Malowanie i Postarzanie Dekoracyjne Mebli i Przedmiotów" kliknij tutaj  i zobacz bliższe informacje na temat tego kompleksowego szkolenia, trwającego 112 godz.


Poniżej kilka jednodniowych  KURSów DEKOROWANIA, a raczej MALOWANIA MEBLI kilkoma technikami. pt.: "Małe Formy Meblowe" (szczegóły zobacz poniżej). Dlaczego małe? Bowiem na kursie nie potrzeba przynosić ze sobą żadnych mebli.  Z łatwością nauczysz się obu technik na małych mebelkach, które dostaniesz do ozdobienia, a potem Twoja wyobraźnia i sprawne ręce będą mogły zaszaleć w Twoim domu.
Zawsze powtarzam moim kursantom, że każdy najpierw uczy się tabliczki mnożenia zanim zacznie rozwiązywać całki. Muzyk najpierw ćwiczy gamy, zanim zagra etiudę i koncert.
Nie porywaj się na duże meble, gdy nie umiesz ozdobić czegoś mniejszego. Większe powierzchnie wymagają bowiem zarówno więcej pracy fizycznej jak o koncepcyjnej. Trudniej jest także opanować konkretną technikę, czy nawet kompozycję kolorystyczną.

Zobacz Terminarz  kursów

Przeczytaj poniżej uwagi ogólne oraz o rezerwacji miejsc

UWAGA! Wszystkie kursy z tej dziedziny nie wymagają znajomości techniki decoupage, więc można je odbyć nawet bez podstawowej wiedzy na ten temat!


WARSZTATY SHABBY CHIC - STARY SZYK

Warsztaty z Asket krok po kroku: Małe Formy Meblowe -warsztat autorski
Cykl warsztatów: "Malowanie dekoracyjne" I stopień
Warsztat trwa  od godziny 11-17.30
Ilość miejsc: max 8 osób ze względu na duże przedmioty.
Inwestycja: 360 zł.
Zgłoś swój udział tel.: 508 26 26 32 lub e-mail
Zobacz dodatkowe zdjęcia:   Ze względu na kopiowanie moich programów zdjęcia nie będą dostępne.
Opis: Na warsztatach nauczymy się jak ozdobić meble w tak modnym ostatnio stylu vintage oraz rustic. W ramach warsztatów będzie bejcowanie, malowanie, rustykalne bielenie, shabby chic, wielokolorowe przecieranie. Uczestnicy warsztatów samodzielnie ozdobią taboret w stylu rustic oraz półkę w we francuskim stylu romantycznym la brocante. Warsztaty są przeznaczone nie tylko dla osób, które wykonują decoupage, ale także dla tych, którym bliskie są przedmioty "naznaczone zębem czasu".
Jeżeli chcesz postarzyć i przerobić sobie swoje meble - to jest to warsztat dla Ciebie! Na małych meblach nauczysz się techniki, a potem już duże meble nie będą przeszkodą.

Cena obejmuje koszt wszystkich preparatów oraz przedmiotów ozdabianych podczas warsztatów. W ramach warsztatów otrzymujesz dwa przedmioty: taboret oraz półkę-szafeczkę, które zabierzesz do domu. Weź ze sobą dużą torbę!

DEKOROWANIE MEBLI, postarzani mebli, odnawianie mebli

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Warsztaty z Asket krok po kroku: Malujemy Iluzję - efekt marmuru i macicy perłowej - warsztat autorski
warsztat w przygotowaniu
Cykl warsztatów: "Malowanie dekoracyjne" II stopień
Warsztat trwa  6 godzin
Ilość miejsc: min. 3 osoby
Inwestycja: 360 zł
Zgłoś swój udział tel.: 508 26 26 32 lub e-mail

:
Opis: Na warsztatach nauczymy się malować iluzję marmuru, oraz poznamy techniki imitowania masy perłowej na płaskiej powierzchni oraz techniki imitacji inkrustowania macicą perłową.

efekt marmuru


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Warsztaty z Asket krok po kroku: Robimy Relief płaski i wklęsły

Cena obejmuje koszt  wszystkich  materiałów, narzędzi i przedmiotów ozdabianych w trakcie warsztatów. Wszystkie przedmioty, które  wykonasz, zabierasz do domu.

Nie wymagają znajomości decoupage

Cena obejmuje koszt  wszystkich  materiałów,  przedmiotów ozdabianych podczas warsztatów
Wszystkie jaja zabierasz do domu.

Cykl warsztatów: "Malowanie dekoracyjne" IV stopień

Termin:Sprawdź w terminarzu, tam zawsze jest aktualny termin

Ilość miejsc: min. 3 osoby
Inwestycja: 360 zł
Zgłoś swój udział tel.: 508 26 26 32 lub
e-mail

Opis: Na warsztatach uczestnicy wykonają dwa rodzaje reliefu. Płaski na ramie lustra lub małego obrazu oraz wklęsły na donicy/wazonie. Oba reliefy będą postarzone. Przykłady na zdjęciu:

relief decoupage

relief wklęsły w stylu vintage

Cena obejmuje koszt  wszystkich  materiałów, narzędzi i przedmiotów ozdabianych w trakcie warsztatów. Wszystkie przedmioty, które  wykonasz, zabierasz do domu. trzeba będzie je polakierować.

Poniżej kilka metamorfoz przed i po

Metamorfozy mebli i przedmiotów

 Tak wyglądało przed

 Tak już po dekoracji

dekorowanie mebli, postarzanie mebli 

 jak bielić meble

 stary kwietnik vintage

shabby chic kwietnik 

 stara szafka do decoupage

 szafka po renowacji

 postarzanie mebli, kurs malowania mebli

decoupage na meblach 

wiszący kandelabr do decoupage jak postarzyć świecznik przecierkąCiąg dalszy nastąpi...
Na tę chwilę zapraszam Cię na mojego bloga o moich zmaganiach z wnętrzami. Zajrzyj tu później, kiedy uzupełnię ten rozdział tej strony.