PasjaDecoupage - Kursy Decoupage i warsztaty

decoupage

Poniżej przeczytaj ważne informacje o szkoleniach

Dla osób, które chciałyby podarować kurs komuś bliskiemu, mogę wystawić BON PREZENTOWY - tzw. ZAPROSZENIE na kurs, na ozdobnym kartonie po wpłacie całości za kurs na konto. Bon może dotyczyć konkretnego kursu i terminu lub może być bardziej ogólny. Proszę szczegóły ustalić ze mną tel. lub mailem.

Zobacz opisy i rodzaje

KURSÓW DECOUPAGE

Zobacz opisy i rodzaje

WARSZTATÓW DECOUPAGE

 Zobacz aktualny terminarz

Wszystkie zgłoszenia proszę składać na adres:

Uwaga! Zgłoś się nawet w ostatniej chwili

pracownia@pasjadecoupage.pl lub asket@tlen.pl
lub telefonicznie: 508 26 26 32 Asket
Gadu-Gadu #1399896
ASKET

 
Przeczytaj uważnie wskazówki, jak wybierać kursy :


UWAGA! Pracownia jest czynna dopiero na 10 min przed rozpoczęciem kursu. Osoby, które przychodzą wcześniej muszą poczekać na zewnątrz budynku.

Nazywam się ASKET, prowadzę pracownię i galerię decoupage. Techniką decoupage zajmuję się ponad siedem lat (nieprzerwanie i nieustanie :)), kursy decoupage prowadzę pięć i pół. Jestem nauczycielem i posiadam uprawnienia państwowe do nauczania przedmiotów zawodowych.
Decoupage jest moją wielką pasją, czemu dałam wyraz nazywając moją stronę internetową: "PasjaDecoupage".
Decoupage to technika prosta w swoich podstawach, wymaga jednak dużo cierpliwości i czasu do jej zgłębienia, pracy i poświęcenia, aby dawała wspaniałe efekty i cieszyła nasze oczy przez wiele lat.

Nie twierdzę, że jestem najlepszym specjalistą w decoupage, a moje prace nie muszą przypaść Ci do gustu. Jest wiele osób, które tak jak ja, z pasją poświęcają się decoupage i prowadzą profesjonalne kursy decoupage. Jeżeli nie spodoba Ci się moja propozycja kursów, może znajdziesz je w swojej okolicy  :)

Napisałam te wskazówki, ponieważ  często ostatnio trafiają do mnie osoby, które najpierw korzystają z tzw. tanich i szybkich kursów. Niestety padają ofiarą osób niekompetentnych i naciągaczy nie liczących się z nikim i niczym. Tandeta nas zalewa niestety nie tylko z Chin, co obserwujemy coraz częściej w każdej dziedzinie naszego życia.
WSKAZÓWKI:
Jeżeli chcesz naprawdę dobrze poznać technikę decoupage i wybrać się na kurs najpierw:
1.Obejrzyj prace (więcej niż jedną) osoby, która prowadzi kurs.
Czy aby na pewno są to takie prace, jakie sam chciałbyś robić.?  Jeżeli takich prac nikt Ci nie pokaże lub odbiegają one od twoich oczekiwań, to często świadczy o tym, że tzw. "insturktor" sam jest początkujący i Ci niewiele wyjaśni.
Wiele osób ogłasza w internecie, że prowadzi kursy, ale nie mają swoich galerii internetowych. Jak myślisz dlaczego? Być może nie pokazują ich dlatego, gdyż ich prace są dalekie od tego, czego chciałbyś się nauczyć?
2. Zapytaj jak długo zajmuje się decoupage. Myślisz, że 3-10 miesięcy wystarczy, aby dogłębnie poznać jakąś dziedzinę artystyczną?
3.Zapytaj jakie uprawnienia posiada do tego, aby uczyć innych. Jest to ważne, ponieważ  zdarzają się osoby z uprawnieniami pedagogicznymi, jednak zupełnie niekompetentne w dziedzinie decoupage. Często zdarza się, że osoby te kończą kursy jedno- dwu, kilku- dniowe nawet za granicą.  Zastanów się czy chciałbyś, aby uczyła Cię osoba, która skończyła kurs jednodniowy i zrobiła z dziesięć prac decoupage?
4. Zapytaj o to, jakie metody i techniki dydaktyczne osoba ta stosuje podczas kursu.
5. Na koniec przejrzyj różne oferty i przy okazji pomyśl ile jest warty kurs za 30 zł lub 60 zł, skoro zwykłe godzinne korepetycje z matematyki kosztują 75zł? Co można zaoferować za taką cenę, jak długo trwa i czego można się w ten sposób nauczyć? Jaką wiedzę otrzymasz za te pieniądze, jakie narzędzia i materiały, jakie kompetencje. Czy sam chciałbyś pracować tyle godzin za takie pieniądze?
6. Na koniec rozważ moją propozycję kursów.

Rezerwacja miejsc na kursy
1. Rezerwację zgłoszenia robimy ZAWSZE poprzez wpłatę na konto min. 50 zł zaliczki. Można wpłacić więcej.
Resztę opłaty za kurs uiszcza się w dniu kursu. Bez zaliczki nie masz rezerwacji, a samo zgłoszenie telefoniczne czy e-mailem nie wystarczy. W rezerwacji liczą się osoby w kolejności wg daty wpłaty. Dlatego im wcześniej wpłacisz zaliczkę tym lepiej.

Zaliczka przechodzi na następny kurs, jeżeli najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem kursu osoba poinformuje, że nie może uczestniczyć w zarezerwowanym terminie. Po tym terminie zaliczka nie będzie zwrócona.

2. W  tytule przelewu proszę podać w zależności od kursu: "Decoupage", "Decoupage crackle", "Decoupage malarski" "Decoupage złocenia" "Warsztaty szkatułka jajo strusie"itd. oraz datę kursu. Jeżeli wpłacasz się z konta innego niż swoje, proszę podaj swoje nazwisko lub osoby, na którą jest rezerwacja.

3. Numer konta bankowego do wpłaty to:

mbank, nr konta:

13 1140 2004 0000 3402 4348 8072

 Adres do konta: Octava, Al.Witosa 31/205,00-710 Warszawa

4. Ilość osób na kursach minimum 3 osoby. Poniżej tej liczby zastrzegam prawo do odwołania kursu.
Uwaga! Osoby, które wpłacą zaliczkę i będą powyżej maksymalnej, zarezerwowanej osoby, będą zapisane w pierwszej kolejności na następny kurs, który odbędzie się w późniejszym terminie. Jeżeli najbliższy termin nie będzie im pasować wybiorą inny. W takim przypadku o wszystkim poinformuję osoby telefonicznie lub e-mailem.

5. Jeżeli kurs się nie odbywa (np. z powodu mojej choroby lub braku kworum), zawsze dzwonię do klienta przynajmniej dzień wcześniej. Chyba, że nie zostawi on swojego nr telefonu.

Miejsce wszystkich kursów i jak dojechać:

Mapa lokalizacji pracowni-galerii. Kliknij na mapkę, aby zobaczyć zdjęcia bramy:

lokalizacja Magicznej Octavy

Pracownia  PasjaDecoupage.pl w Warszawie
Ul. Puławska 103 lok.5.

I Piętro, tuż obok tzw.Warszawianki (po tej samej stronie) Przystanek tramwajowy  "Park Dreszera" dawny "Ursynowska"

Pracownia mieści się w domu na przeciwko przystanku tramwajowego.

Dojedziesz tramwajem nr: 4, 10, 14, 18, 36

Duża metalowa brama - z lewej strony jest domofon. Należy nacisnąć "5", następnie drugi domofon po tej samej stronie "5".

Jeżeli jesteś spoza Warszawy, z dworca centralnego dojedziesz tramwajem nr 10, kup bilet minutowy na 20 min. Wysiadasz na przystanku "Park Dreszera" dawna nazwa to "Ursynowska". Dokładnie na przeciwko przystanku jest moja pracownia.

Przeczytaj także dodatkowe informacje!

Uwaga! Przychodząc przed czasem w dniu kursu trzeba poczekać. Pracownię otwieram o 10.50.

1. Na kurs  polecam zabrać ze sobą kanapki, gdyż nie ma dłuższej przerwy podczas kursu. W budynku mieści się smaczny kebab za 8 zł, więc można w trakcie zamówić.

2. Gorące napoje oraz ciasteczka są wliczone w cenę każdego kursu.

3. Na kurs przychodzimy ubrani w wygodne, niekrępujące stroje, których nie będziemy się bali pobrudzić przypadkowo farbą. W czasie zimy i jesieni dobrze jest zabrać ze sobą obuwie zmienne lub po prostu łapcie.

4. Z każdego kursu wykonane prace uczestnicy kursu zabierają do domu.

5. Cena kursu/warsztatu obejmuje koszt wszystkich preparatów oraz przedmiotów ozdabianych w trakcie warsztatów. NIC NIE MUSISZ ZE SOBĄ PRZYNOSIĆ.

6. Podczas każdego kursu jest możliwość zakupienia całego zestawu startowego, różnych
preparatów, narzędzi, papierów, pojedynczych serwetek oraz przedmiotów do dekoracji. Nie można płacić kartą, więc polecam zabrać ze sobą więcej gotówki. Najbliższy bankomat Euronetu mieści się na stacji Statoil, po drugiej stronie, niedaleko pracowni.

Zestaw startowy do samodzielnego decoupage dla osób, które nie mają żadnych materiałów, narzędzi i preparatów kosztuje około 200 zł.

7. Poszczególne kursy i ich stopnie są traktowane jako moduły i można je robić w różnej kolejności, niezależnie od siebie, poza kursem podstwowym,  który jest wymagany do pozostałych stopni. W przypadku gdy nie robiłeś u mnie kursu podstawowego, a umiesz wykonywać proste prace decoupage i z techniki serwetkowej, możesz zapisać się na wyższy stopień. Gdy masz wątpliwości, czy sobie poradzisz, zadzwoń i zapytaj: 508 26 26 32.

8.  Informuję, iż jestem nauczycielem i  posiadam uprawnienia państwowe do naczania przedmiotów zawodowych.

9. Informuję, że program kursów oraz wszystkie informacje zawarte na całej stronie pasjadecoupage.pl są objęte prawem autorskim. Za kopiowanie tematyki i zagadnień z kursów, warsztatów, za kopiowanie jakichkolwiek tekstów i opisów grozi kara  objęta w kodeksie karnym.  Szczegóły są tutaj.


Promocje i zniżki dla stałych klientów

Dla stałych i lojalnych kursantów jest zniżka na kursy, zobacz szczegóły w zakładce promocje. Warsztaty krok po kroku, oraz kursy z przypisem "świąteczne" nie podlegają zniżce.